Мільйони людей по всьому світу люблять каву. Але багато хто з них і не підозрюють, що п’ють не дуже хороший напій. Згідно зі статистикою, приблизно 50% цінителів пробували тільки розчинний варіант! Кава в зернах володіє приголомшливим смаком, існує багато сортів кави, в якій фахівці  знають, як зберегти і помножити аромат, забезпечивши просто запаморочливий ефект.

Чому цінителі люблять зернову каву? У кожної людини – свої переваги. Існує кілька сортів зерен, але розчинний варіант виготовляється тільки з робусти, що володіє не найкращими показниками смаку і аромату. Більш того, на класичний магазинний різновид йдуть неякісні зерна.

Купити каву в зернах – значить, отримати:

  • дивовижне поєднання смаку і аромату;
  • бадьорість на весь день. Достатньо всього однієї чашки, щоб забути про втому. Саме тому кава так популярна у офісних працівників.

Який напій вибрати?

Як відомо, зерна видобуваються в різних країнах. Найчастіше використовується сорт арабіки, який має неповторний смак. Якщо додати в нього кілька робусти, зникне м’якість, зате додасться міцність, улюблена чоловіками.

Цінителі стверджують, що найякісніша кава збирається в Бразилії. І так, дійсно, елітні сорти прибувають саме з цієї південноамериканської країни. Однак популярні і варіанти, привезені з Домініканської Республіки, Колумбії, Танзанії та інших точок земної кулі.

Купіть зелену каву і позбудьтеся від зайвої ваги! Зеленою називають каву, яка робиться з необроблених зерен. Відсутність зовнішнього впливу дозволяє зберегти в ній всі корисні речовини, які в звичайному випадку знищуються при смаженні. Однак багато людей вважають за краще купити зелену каву не тільки через високий вміст в ньому вітамінів і амінокислот. Справа в тому, що цей напій дозволяє прибрати зайві кілограми! У ньому досить багато спеціальних кислот, що руйнують жирові клітини. Так що більше не потрібно сидіти на виснажливих дієтах – досить періодично пити цей напій, щоб через відносно короткий термін знайти прекрасну фігуру.

Лікарі часто рекомендують вживання зеленої кави спортсменам, мандрівникам і іншим людям, які ведуть активний спосіб життя. Він дозволяє ліквідувати шкідливі речовини, які накопичилися в організмі в результаті підвищених навантажень; прибрати втому і дати силу духу для подолання чергового перешкоди.