Кредит онлайн – найкраща пропозиція для Вас

 

Сьогодні в Україні є не так багато кредиторів, на допомогу яких можуть розраховувати всі. Одні згодні надати кредит, але на кабальних умовах, відповідати яким можуть далеко не всі. Інші тільки за умови надання застави, щоб мінімізувати ризики та отримати гарантію погашення. Треті перевіряють всю піднаготну клієнта, і погоджуються допомогти за умови підтвердження платоспроможності (надання довідки про доходи або завіреної копії трудової книжки, за якою можна перевірити місце працевлаштування і суму щомісячного доходу) і, в ідеалі, якщо кредитна історія клієнта не викликає нарікань. Але, як свідчить практика, лише мінімальний відсоток тих, хто звертаються за кредитами, відповідають цим вимогам.

 

Кошти потрібні всім однаково сильно: як тим, хто отримує офіційну зарплату, так і тим, кому її виплачують «в конвертах». Всі однаково оплачують комунальні послуги, купують речі у магазинах, користуються медичними послугами і планують свій відпочинок. Але не завжди ж бюрократії стояти на першому місці? Сьогодні отримати кредит у змозі кожна людина, і зовсім не обов’язково для цього підтверджувати свою платоспроможність, мати ідеальне кредитне минуле і відповідати регламенту банківської системи загалом. Сьогодні «рятівним колом», яке по-справжньому виручить скрутної миті, незалежно від соціального статусу або форми працевлаштування, є кредит онлайн. Українці довірили оформлення такого кредиту компанії «Ваша Готівочка». Отримати гроші миттєво можна скориставшись сервісом «Ваша Готівочка» : клікайте на посилання, реєструйтеся на сайті і подавайте заявку.

 

Умови кредитування від сервісу «Ваша Готівочка»

 

«Ваша Готівочка» оформляє кредити онлайн миттєво, тож всього за 15 хвилин кожен охочій у віці від 18-ти до 70-ти років може отримати фінанси. Сума, доступна до отримання, складає до 7000 гривень. Грошові кошти можуть бути надані на абсолютно різноманітні потреби і повідомляти про них компанії не потрібно. Для цього необхідно підготувати тільки ІПН, внутрішній паспорт України та свою картку банку. Клієнтам можна скористатися карткою абсолютно будь-якого зразка (кредитного або дебетового), зареєстрованою на власне ім’я, з актуальним періодом дії.

 

На сайті «Ваша Готівочка» Ви швидко зможете оформити кредит онлайн і потім користуватися грошима протягом 16-ти днів (з можливістю пролонгації терміну користування). Клієнти, які звертаються у компанію вперше, отримують безвідсоткову позику (під 0%), постійні можуть розрахувати відсоткову ставку на «Ваша Готівочка» у кредитному калькуляторі.

 

Кредит без бюрократії оформлюється на «Ваша Готівочка»

 

Клієнти, які оформлюють позики на «Ваша Готівочка» , мають реальну можливість отримати фінанси на свою картку без цільового призначення позики, без надання телефону родича, без фото з паспортом або з банківською карткою. «Ваша Готівочка» пропонує швидке і технологічне обслуговування, прозорі й лояльні умови, а також цілодобову підтримку.