Про блог

Привіт! Мене звати Оля – я мама і дружина. Як кожна жінка я полюбляю тішити моїх рідних різними смаколиками. Коли є вільний час, я шукаю цікаві рецепти, які пізніше намагаюся відтворити на моїй кухні. Інколи вдається, інколи не дуже, але ті страви які моїй родині припали до душі я намагаюсь зберегти.

Спочатку я користувалася блокнотами та зошитами, які я наповнювала новими рецептами, але для мене виявилось це досить не зручно. Тому друзі з Веб-студії “NAWI” запропонували створити сайт-блог, до якого я зможу вносити мої кухонні рецепти. Так появився сайт-блог Тандікук.

Тандікук – сайт-блог, це моя книга рецептів! Це банк рецептів до якого я вношу ті страви, які подобаються моїй сім’ї

Всі рецепти страв та кулінарні статі, які розміщенні на сайті знайденні в кухонних книгах, маминих записниках, на кулінарних форумах, соцмережах, інших сайтах чи побачені на кулінарних шоу. Всі страви, я готувала по них особисто, якщо вони будуть корисні Вам мені буде надзвичайно приємно 🙂

Кулінарних перемог Вам і смачного!

P.S. Ми маємо бажання розвиватися та розміщувати якісний фото та відео контент на нашому блозі, але для цього нам потрібно допомогти. 30 грн – це вартість кави вранці або допомога для TandiCook:

Приватбанк: 5168 7427 0758 0936

Монобанк: 5375 411 0722 3579