У наші дні жодна урочиста подія або сімейне свято не обходяться без смачного тортика, красивих тістечок, оригінальних капкейків або будь-яких інших кондитерських виробів. Готовий виріб буває неймовірно крихким, що в свою чергу створює певні складнощі з доставкою в цілості й схоронності куплених кондитерських ласощі. На сайті https://zapodarkom.com.ua/ ви зможете купити красиву й оригінальну упаковку для тортів, капкейків і маффінов різних форм та розмірів.

Упаковки для тортів і тістечок, мафінів і капкейків прямокутних та квадратних форм з окремими відсіками для невеликих кондитерських виробів, дозволяють надійно утримувати випічку і захищають її від можливих пошкоджень. Деякі коробки мають прозорі стінки або вікна, розташовані зверху, що дозволяє найкращим чином презентувати солодкі витвори мистецтва.

Переваги упаковок під торти та тістечка:

  • Спеціальні упаковки під торти, тістечка і мафіни мають високу міцність, що дозволяє без будь-якої шкоди для зовнішнього вигляду доставляти солодощі до святкового столу.
  • Для виробництва упаковок для капкейків, кексів та інших виробів використовуються виключно екологічно чисті матеріали, які не викликають алергії і відповідають всім санітарним і гігієнічним нормам.
  • Привабливий зовнішній вигляд, завдяки чому святкова випічка буде презентована з найкращої сторони.

Як вибрати упаковку для тортів та тістечок?

Перш, ніж купити упаковку для тортів та тістечок, слід звернути увагу на наступні характеристики:

  • Розміри. Так, наприклад, упаковка для капкейків повинна бути в висоту не менше 10 сантиметрів, в іншому випадку кришка може пошкодити красиві кремові шапочки. В середньому для зручного розташування випічки на кожен капкейків необхідно не менше 7,5 сантиметрів завширшки і стільки ж в довжину.
  • Щільність коробки. Найчастіше упаковки для тістечок і тортів виготовляються з картону і пластику. Дуже важливо, щоб коробка була досить міцною і не «гуляла» в руках у зібраному вигляді.
  • Наявність ложемента, який являє собою окремий лист картону з індивідуальними отворами для кожного кексу, маффіни або капкейк. Завдяки таким ложементам кондитерські вироби надійно фіксуються і не стикаються один з одним, що в свою чергу виключає ризик їх пошкодження.
  • Наявність надійних запірних механізмів. Дуже важливо, щоб упаковка для тортів і капкейків добре закривалася, тим самим обмежуючи доступ кисню до виробу.

Завдяки сучасним виробникам пакувальних матеріалів професійні кондитери, всілякі пекарні і кондитерські, а також звичайні господарки можуть не турбуватися про доставку готової випічки до місця продажу або до святкового столу. При цьому завдяки красивим та оригінальним коробкам для тістечок і тортів дотримуються гігієнічні, санітарні норми, зберігається форма кондитерських виробів, їх смак, свіжість і неповторний зовнішній вигляд.