Як розмістити рецепт чи статтю

Ви вмієте писати статті чи у вас є цікава, а головне, корисна інформація, якою Ви б хотіли поділитись з іншими, то ми з радістю допоможемо і опублікуємо її на нашому сайті. Розміщенні статті на “Tandicook – кулінарний блог” допоможе отримати більше уваги як до Вас, так і до вашого Інтернет-ресурсу.Стаття розміщується на окремій індексованою сторінці із зазначенням вашого авторства, сайту.Цікаві статті анонсуються в групі у Facebook.

Безкоштовно розміщуються публікації, які не містять реклами.

Адміністрація сайту залишає за собою право розміщувати оплачувану контекстну рекламу і графічні банери на сторінці з вашою статтею.

Безкоштовне розміщення статей на сайті

Якщо Ви хочете додати свою статтю на наш сайт, то надішліть повідомлення через форму внизу.

В самому листі вкажіть наступне:

 1. Назва статті.
 2. Текст статті. Найкращий варіант вислати статтю з текстом у форматі .doc (оформлену в Microsoft Word).
 3. Картинки та ілюстрації до статті. Формат зображення – .jpg. Так само, можна надіслати відео ролики по темі статті.
 4. Ваше ім’я , прізвище.
 5. В авторському блоці (якщо він є) можна розмістити посилання на ваш сайт і інформацію про нього (2-3 речення).

Вимоги до статті:

 1. Стаття повинна бути авторською. Пропонуючи статті для розміщення на нашому сайті, ви заявляєте, що є її автором чи правовласником.
 2. Стаття повинна тематично підходити нашого сайту. Перевага надається статтям по наступним темам: “Готуємо дома”, “Корисні поради”, “Ділимося досвідом”, “Техніка для кухні”, “Цікавинки” тощо.
 3. Текст статті повинен бути унікальний. Стаття повинна бути написана спеціально для проекту “Tandicook – кулінарний блог”, текст статті повинен бути унікальним, і більше не повинен розміщуватися на жодному ресурсі. Неунікальні тексти на сайт не приймаються.
 4. Розмір статті – від 4 тисяч символів (не стосується рецептів).
 5. У тексті статті не повинні бути присутніми посилання. Розмістити посилання з інформацією про вашому сайті можна тільки в авторському блоці в кінці статті. Якщо Ви хочете розмістити посилання всередині тексту, то зробити це можна за домовленістю за окрему плату.
 6. Стаття не повинна містити граматичних і орфографічних помилок. Статті, в яких є помилки, непов’язані пропозиції, відбувається «переливання з пустого в порожнє» опубліковані не будуть.
 7. Бажано наявність ілюстрацій (фотографій, малюнків) по темі статті. Вітається наявність відео.

Якщо ваша стаття відповідає вищевикладеним правилам, не порушує політики проекту і гармонійно впишеться в його контент, то вона буде додана в відповідний розділ сайту.

Після додавання статті на сайті на Ваш e -mail буде висланий лист з вказаним посиланням на Вашу публікацію.