Рушники кухонні

Де і на які потреби тільки не використовується рушник! Кухонні роботи, масаж і лікувальні процедури, купання у ванній і в море або річці, проведення урочистостей (весілля і вінчання), відпочинок на пляжі, купання новонародженого і в подарунок. Рушник потрібен завжди і всюди. І в кожному випадку він повинно відповідати певним вимогам. Щоб це було саме так, цю річ потрібно вибирати правильно.

Як правильно вибрати рушник?

А що значить правильно? Правильно вибрати – значить, підібрати таку модель, яка ідеально підходила б для тієї роботи, для якої вона призначена. так,

Кухонний рушник. Для рушники для кухні не потрібно мати рушник великого розміру. Цілком достатньо виробу з розмірами 30х70 см. Їм будуть користуватися для витирання посуду, рук і поверхонь кухонних меблів і такої площі буде цілком достатньо. Велика модель буде для цих цілей незручною. Дуже важливо вибрати і правильний матеріал для кухонних рушників. Чого ми чекаємо від них? Щоб вони довго служили, не дивлячись на високу інтенсивність експлуатації, добре вбирали вологу, добре перуть і навіть кип’ятилися і при цьому не втрачали кольору і форми. Значить, потрібно шукати тканину саме з такими властивостями. Найкращим варіантом у даному випадку, будуть вироби з бавовни або льону. Вони довговічні, гігроскопічні, добре переносять прання і кип’ятіння. Якщо ви віддаєте перевагу купити махровий рушник, то врахуйте, що їх ворс повинен бути максимально коротким.

Банний рушник. Рушникам для душа і лазні просто необхідний солідний розмір. Оптимально, якщо вони будуть мати площу 70х140 см. Вибирайте моделі, які виготовлені з теплого, добре вбирають вологу, з щільним середнім ворсом матеріалу. Ванна кімната виглядає дуже ошатно, якщо все рушники, що знаходяться там, виконані з одного матеріалу і в одному стилі.

Рушники для рук. Рушникам для особи, ніг і рук абсолютно ні до чого великі розміри. Цілком достатньо, якщо вони будуть мати площу 30х50 см. Дуже здорово, якщо в складі матеріалу будуть Ліоцель, соя, бамбук, так як вони мають антибактеріальну дію на шкіру.

Масажний рушник. А ось до рушників для масажу вимоги дещо інші. Тут маленькими розмірами обійтися неможливо. Потрібна площа рівна 150х200 см. А ось матеріал підійде той же – льон і бавовна.

Пляжний рушник. Для пляжних рушників оптимальним стане розмір 80х160 см. На ньому цілком може розміститися засмагати або швидко обтерти все тіло після купання. Модель повинна бути або з низьким ворсом, або зовсім без нього, оскільки в ворс легко заб’ється пісок і бруд. Ідеальний пляжний варіант – бамбукове рушник. Воно відмінно вбирає вологу і володіє охолоджуючим ефектом.

Дитячі рушники. Рушники для дітей повинні мати середній розмір – 50х80 см. Новонародженим немовлятам найкраще підійдуть моделі з середнім ворсом з чистої бавовни. На сучасному ринку лідером за якістю визнаний єгипетський сорт бавовни. У нього довгі і тонкі волокна. Більш старшим діткам (старше одного року) підійдуть бамбукові рушники (з турецького бамбука) і з змішаного матеріалу: бамбук і бавовна. Вони дивно м’які і володіють антибактеріальними властивостями.

Рушник в подарунок. Рушник – прекрасний подарунок. Ця незамінна річ, яка потрібна всім і завжди. А вже варіантів такого подарунка безліч. Все залежить від вашого бажання і можливостей гаманця.

Велиикий вибір рушників https://mahra.com.ua/polotentsa Але на що звернути увагу при виборі рушники?

Часто, купивши в магазині річ, ми тільки вдома помічаємо її недоліки і погана якість. Щоб цього не сталося при покупці рушники, ми пропонуємо вам перелік того, на що в першу чергу слід звернути увагу:

  • подивіться, наскільки рівномірно забарвлене полотно. У якісної речі забарвлення повинен бути абсолютно рівномірним;
  • понюхайте виріб і подивіться, чи не залишає воно на руках нальоту якоїсь речовини. Запах хімікатів і наліт на руках говорить про погану якість і про шкідливі для здоров’я домішки;
  • зверніть увагу на щільність тканини. Показник хорошою щільності для рушники – 400-650 гр. кв. м;
  • розгляньте висоту ворсу. Чим менше висота, тим ворс швидше намокає і гірше вбирає вологу. Дрібним вважається ворс висотою 3,5 мм. Середній вважається висота – 5 мм. Це найбільш підходящий варіант, тому що довгий ворс 8 мм часто скочується, з нього висмикуються петлі. Така річ вимагає трудомісткого і дуже делікатного догляду;
  • вивчіть маркування на етикетках. Якщо ви побачили написи: «хлопок 100% ПК» або «бавовна 100% М» – це привід насторожитися, так як в першому випадку у виробі присутній поліестеркоттон, а в другому – штучні волокна.